Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetlerinde Yanınızdayız

Dijital Pazarlama Hizmetleri ve Ajansların Önemi

Değişen çevre koşulları, teknolojik yenilikler ile tüketim ve iş alışkanlıkları tamamen değişerek yeni bir yöne doğru hızla ilerliyor. Dijital Pazarlama imkanlarındaki gelişmeler iş yapma yollarını ve tanıtım araçlarındaki değişkenliği yeni bir boyuta taşımaktadır. İnsanların birbirleri ile olan etkileşimleri artık birkaç tıklama ile sağlanıyor. Ayrıca zamanın çok kıymetli olduğu günümüzde insanların aradıkları ve istedikleri hemen hemen her şey parmakların ucunda olması da işin farklı bir yanı.

Kullanıcıların İnternet alışkanlıkları, yaşam tarzları, ihtiyaçları ve tercihleri global boyutta gelişmektedir. Gelişen bu yeni eğilimlere firmaların cevap vermesi de pazarlama yöntemlerinde farklı yöntemler kullanmalarını sağladı. Bu durumun sonucu olarak ta markaların çevrim içi varlığını geliştirmesinin önemini artırarak zorlu bir rekabet ortamının oluşmasına olanak tanındı. Dijital-Online Pazarlama olarak tanımlanan bu yeni yöntem İnternet kullanımının da yaygınlaşması ile tüm alanlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Dijital Pazarlama Kanalları

Dijital Pazarlama Kanalları Nelerdir?

Dijital ortamda yapılan tüm E-mail, MMS, SMS, Sosyal Medya,  TV, Radyo, İçerik Pazarlaması, Marka Pazarlama ve Kurumsal Çalışmaların, hepsi birer dijital pazarlama yöntemidir. Bu yöntem hızlı bir etki ile hedeflenen kitleye erişimi sağlar.

Temelinde teknolojik gelişmeler ile paralel gelişim gösteren dijitalleşme süreci yeni teknik ve yöntemlerle gelişim sürecine devam ediyor.

Neden Dijital Pazarlama?

Dijital Pazarlamanın Önemi ve Faydaları

 • En büyük ve zorlu pazarlarda rekabet etme fırsatı
 • Hızlı ve etkin olarak müşteri potansiyeliniz erişmek için mükemmel bir yol.
 • Markanız hakkında daha verimli ve doğrudan mesajlar ve kendinizi tanıtma fırsatı
 • Tüketici satın alma davranışlarına göre hızla gelişen esnek bir yapı
 • Devamlı gelişen ve inovasyona açık
 • Takip edilebilir rekabet ortamlarının gelişmesine katkı sağlanır.

Dijital Pazarlama Ajansları

Markanızın veya firmanızın bir sosyal medya sayfasına sahip olması dijital olarak var olduğu anlamına gelmez. Sayfalarınızın kurumsal anlamda yetkin halde olması, trafik, takipçi ve paylaşımlarının yapılması gerekmektedir. Bu çalışmaları da size  Sosyal Medya Yönetimi hizmeti adı altında bir Dijital Pazarlama Ajansı verir.

Dijital Hizmetler Nedir?

Dijital Hizmet sunan ajanslar pazarlama faaliyetlerinde size birden çok hizmeti tek çatı altında alma olanağı sağlar. Özellikle değişen piyasa koşullarına göre hızlı hareket etmek isteyen firmaların son yıllarda neden dijital pazarlama faaliyetlerini kararlılıklar artırmasının en büyük nedeni de budur.

Dijital Pazarlama’da müşterilerin dikkatini çekmek profesyonel dijital sunumlar ile mümkündür. Her şirket kendi markasının İnternet mecrasında akılda kalmasını ve iz bırakmasını ister

Dijital Pazarlama Ajansları Nasıl Çalışır?

Vugg Ajans Farkını Tanıyın

 • Öncelikle sağlam bir pazarlama stratejisi oluşturulur ve süreç başlar.
 • Markanın hedefleri İnternette var olma mücadelesi sorgulanır ve stratejiye entegre edilir.
 • Şirketin amacı, misyonu ve müşteriye verilmesi istenen değerlerin oluşturulması sağlanır.
 • Sosyal medya hesapları, web sitesi ve şirket içi kültür bu stratejiye göre yeniden yapılandırılır.

Vugg, Profesyonel Bir Dijital Pazarlama Ajansı’dır. Merkezi İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de Olmak Üzere Tüm Türkiye’ye Hizmet Vermektedir.

Bilgi ve iletişim için tıklayınız..

Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
 • Vugg Dijital Reklam ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş
 • Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:27 Daire:2 Kadıköy, İstanbul
 • 0850 533 35 35
 • 0850 533 35 35
 • info[at]vuggagency.com
2020©copyright tbn web