Dijital Reklam
Dijital Reklam

Dijital Reklam Ajansı Hizmetlerinde Vugg Ajans Farkını Keşfedin

Dijital Reklam Nedir?

Dijital reklamcılık, işletmelerin tüketicilere tanıtım ve satış amaçlı reklamlar sunmak için İnternet teknolojilerinden yararlanarak oluşturulan yazılı ve görsel çalışmalardır. Dijital Reklam Ajansları tarafından yapılır.

İnternet reklamcılığı olarak da adlandırılan bu yöntem özellikle gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün büyümektedir. Dijital çağda  İnternet kullanan tüm bireylerin hedeflendiği müşteriye ulaşım kanallarında herhangi bir engelin ve sınırın olmadığı bir mecralardır.

Dijital Pazarlama ile de İnternet ile kullanılan her teknolojiye entegre olan bu sistemler sayesinde ilgi alanınız olsun olmasın fark gözetmeksizin her platformda kullanıcılara sunulan bu reklamlar ile hedeflenen pazarlama stratejileri gerçekleştirmeye çalışılır.

Dijital Reklamcılık Neden Önemli?

İnsanlar günlük 3 saat ve üzeri bir sürede sosyal medya ve diğer İnternet mecralarında zamanlarını geçirmektedirler. Bu da hedeflenen kitleye direkt olarak erişimin bilinçli bir şekilde yapıldığında ne kadar faydalı bir reklam stratejisi oluşturacağını göstermektedir.

Yapılan araştırmalar sonucu internet kullanıcılarının yüzde 64'ü çevrim içi bir video izlediklerinde satın alma eğilimlerinin değiştiğini belirlenmiştir. Facebook, Insagram ve takip edilebilir diğer sosyal medya araçlarında ise satın alma kararlarının yüzde 50’ye kadarki kısmı takip edilebiliyor. Bu durumda reklam stratejileri nin tekrar gözden geçirilmesini ve farklı stratejilerin uygulanmasının önünü açabiliyor.

Dijital Reklam Ajansı çalışmaları ile online olarak bir çok insana ulaşmayı hedefler. Fakat markanızın da online olarak bilinir ve görünür olması gerekir.

Dijital Reklamcılık Neden Tercih Edilmeli?

Vugg Dijital Reklam Ajansı İle Başarıya giden yolda uygun fiyatlı ve makul çözümler sunan farklı platformlar bulunmaktadır. Günlük, haftalık veya aylık her bütçeye ve göre oluşturulan reklam stratejileri ile sonuçları daha kısa sürede görebileceğiniz ve faydalarını tespit edebileceğiniz birden çok uygulama sizi bekliyor.

Dijital Reklam Türleri ile;

 • Kampanya oluşturulur
 • Marka farkındalığı artırılır
 • Daha fazla müşteri ve satış hedeflenir
 • Müşterilerin daha fazla harcama yapmasını sağlanır.

Dijital Reklamcılık Nasıl Yapılır?

Oluşturulan Kampanyalar ile dijital ortamda çok kısa sürede çok kazançlı bir pazarlama ve satış faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan doğru kişilere doğru mesajı, doğru zamanda etkin bir biçimde ulaştırmaktır.

Hali hazırda radyo reklamları, el broşürleri veya gazete ilanları ile bu işi doğru yaptığınızı düşünebilirsiniz.  Ancak, dijital kampanyaları bir bütün olarak keşfettikçe, reklamdaki çıtayı ne kadar yükselttiğinizi ve artık hayatın dijital bir dünyanın içinde devam ettiğini göreceksiniz.

Dijital Reklam Modelleri ve Örnekleri

 • Arama motorlarında çevrim içi reklamlar (google, yandex, bing, yahoo)
 • Sosyal medya reklamları(instagram, facebook, youtube, linkedin, twitter)
 • E-posta reklamları(profesyonel mailing işlemleri)
 • Web sitesi reklamları (Banner ve Mobil Modeller)

Yukarıda farklı tip ve modellere ait İnternet ortamında yapılabilen reklam türlerini belirttik.

Vugg Ajans, Profesyonel Bir Dijital Reklam Ajansı’dır. Merkezi İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy’de Olmak Üzere Tüm Türkiye’ye Hizmet Vermektedir.

Bilgi ve iletişim için tıklayınız..


Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
 • Vugg Dijital Reklam ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş
 • Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:27 Daire:2 Kadıköy, İstanbul
 • 0850 533 35 35
 • 0850 533 35 35
 • info[at]vuggagency.com
2020©copyright tbn web