Web Tasarım&Yazılım
Web Tasarım&Yazılım

Web Tasarım Yazılım Hizmetlerinde Vugg İle Fark Yaratın

Web Tasarım&Yazılım

Vugg Ajans olarak biz, web sitelerini iki bölüm olarak değerlendirmekte fayda görüyoruz, zira web tasarım ve web yazılım birbirinden farklı olan kavramlardır.

Web tasarım

Bir web sitesinin görünen yüzü olan tasarımsal ve görsel tüm alanları ifade eder. Web sitelerinde eklenen resimleri, metin alanlarını ve düzenin sağlanması için web tasarım’da güncel ve modern teknolojiler kullanılmalıdır.

Vugg web tasarım ekibimizle alanlarında uzman “Front End Developer”lar sıfırdan kodlayarak her sektöre ve her firmaya özel olarak farklı ve estetik tasarımlar oluşturmaktadır. Oluşturulan tasarımlar sadece size özel olduğu için farklı projelerde uygulanmaz ve benzersiz olur. Modern teknolojilerin kullanımı ile web sitelerimiz tasarım aşamasında full-responsive (tüm ekran boyutlarına uygun) hızlı ve gereksiz kod yüklerinden arındırılmış olarak uzmanlarımız tarafından kodlanır.

Renk seçimlerinde ise marka logosuna sadık kalınarak hazırlanan projelerde trend renklere de yer verilir ve web sitesinin daha hoş ve göze uyumlu olarak oluşturulması sağlanır.

En son teknolojiler kullanılarak sıfırdan sizin için tasarlanan web sitelerimiz ile kreatif yönü güçlü, marka imajınızı öne çıkaran ve hızlı bir altyapıya sahip olursunuz.

Web yazılım

Web sitesinin görünmeyen yüzü olan yazılım altyapısı tasarım kadar önemli bir detaydır. Arka planda çalışan kod bütünlüğünün birbiri ile uyumlu çalışması yine modern web teknolojilerinin kullanılması ile mümkündür.

Vugg web yazılım ekibimizle alanlarında uzman “Back End Developer”lar tarafından sıfırdan kodlanarak çok güçlü web altyapıları oluşturulur. Güvenliği, uyumluluğu ve çalışma sistemine göre hızlı ve profesyonel olarak hazırlanan bu sistemler sayesinde web projelerinizde tam bir bütünleşme sağlanır ve sorunsuz olarak çalışır.

Yazılım alt yapımız tamamen sıfırdan kodlanmış herhangi bir hazır altyapıya sahip olmayan profesyonel çalışmaları içerir. Tüm sistem uzmanlarımız tarafından her projeye özel olarak hazırlanır ve kodlanır.

Vugg, web projelerinde tasarımdan, yazılıma kadar tüm kodlama sürecinde seo uyumlu çalışmalarda entegre edilir.

Sizde Vugg ile fark yaratabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
Profesyonel Dijital Reklam Ajansı
  • Vugg Dijital Reklam ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş
  • Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:27 Daire:2 Kadıköy, İstanbul
  • 0850 533 35 35
  • 0850 533 35 35
  • info[at]vuggagency.com
2020©copyright tbn web